• Polecam Serverproject lub ovh na vps. Na serverproject maja bardzo niskie ceny, a liveserver? placi sie tam 150zl za 55 slotow xd i co chwila mialem tam jakies problemy lub wywalalo serwer.Aczkolwiek na liveserver zawsze szybko mi odpowiadali a na serverproject roznie to bywa.Ale i tak jesli mialbym wybierac hostingi to tylko serverproject, latwo o wspolprace.


  • @Thelemon Dlatego na LS masz jakość = cena :), szybki support, dobre zabezpieczenia i ja osobiście mając tam serwer ponad 2 lata i może 2 razy miałem crash serwera z ich strony 🙂 kwestia DOBREJ KONFIGURACJI serwera

  • Programista

    @ServerProject-pl napisał w LiveServer or ServerProject?:

    @Murall23 Prosimy o bardziej konstruktywną opinię. Chętnie byśmy sprawili, że zmienisz zdanie i poprawili co trzeba, ale z komentarzem "is shit" niewiele da się zrobić 🙂

    @kenZo Pewnie twoja opinia na temat naszych zabezpieczeń była wyrobiona dawno temu, kiedy to nie wiedzieliśmy o podatności Hurtworld, która pozwalała praktycznie jednym pakietem zawieszać serwer. Dawno naprawione 🙂 zapraszamy do testów.

    @klauz24 we are inviting you to test our services. You can try our servers for free.

    @Gokuś niestety nie masz racji. OVH Game może wręcz czasami przeszkadzać w filtracji. Do Hurtworld trzeba przepuszczać tylko legitny ruch, inaczej laguje, a OVH GAME nie ma reguły stricte pod Hurta.

    Dlatego wysyłamy im próbkę ruchu właśnie z Hurtworlda i w ciągu 24h sami takową filtrację przygotowują.

  • uModundefined uMod zablokował ten temat dnia

Sugerowane tematy